Wyspa Wolin


Cyrus Tours - Wyspa Wolin

Pragniemy zaproponować Państwu wycieczkę „mała wyspa Wolin” po najpiękniejszych zakątkach wyspy Wolin naszym amerykańskim szkolnym autobusem.

Międzyzdroje - Wicko - Wapnica - Lubin

Warto zrezygnować, choćby na jakiś czas, z wygrzewania się na plaży i oddalając nieco od Międzyzdrojów, zanurzyć się w piękno krajobrazu, ciszę i historię tego regionu.

Miejsca, które odwiedzimy:

MUZEUM V-3 - Jedyna w Polsce ekspozycja tajnej broni niemieckiej, z okresu II wojny światowej . Tu mozecie Panstwo dotknac historii, jak rowniez odpoczac przy kawie nad brzegiem Mariny.

Jezioro Turkusowe zwane jeziorem Szmaragdowym, zaliczane jest do najpiękniejszych jezior Wolińskiego Parku Narodowego. Turkusowa barwa wody i malownicze strome brzegi przyciągają turystów jak magnez.

Neogotycki kościół w Lubinie zbudowany na wzgórzu w miejscu istniejącego niegdyś kościoła św. Mikołaja, patrona kupców i żeglarzy.

Grodzisko - miejsce, na którym św. Otton z Bambergu wybudował podczas swej misji w latach 1124r. pierwszy drewniany kościół. Pomiędzy X a XII w. funkcjonował tu gród obronny. Obecnie to teren z malowniczymi wzniesieniami i tarasami widokowymi na panoramę 44 wysp.

Przystanek znajduje się w Międzyzdrojach, ulica Krótka / przy Parku Chopina (parking)

Wycieczka trwa ok. 3 godz.

Cennik biletów Dorośli Dzieci OD 4 do 12 lat
Cały przejazd (PROMOCJA!) 35 zł 25 zł

Cenna nie zawiera opłat wstępów do Muzeum V3 i na Grodzisko.
Dla zorganizowanych grup proponujemy rabaty.
W muzeum V3 oraz w Lubiniu na Grodzisku można skorzystać z małej gastronomii.

Rozkład jazdy


PRZEJAZD NA ZAMÓWIENIE
Serdecznie zapraszamy!

Zobacz także


Świnoujście

Świnoujście

Sprawdź
Międzyzdroje

Międzyzdroje

Sprawdź
Dziwnów

Dziwnów

Sprawdź
Ahlbeck

Ahlbeck

Sprawdź
Heringsdorf

Heringsdorf

Sprawdź
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.
Realizacja: blauge