Uznamski Tramwaj


Cyrus Tours - Uznamski Tramwaj


Pragniemy zaproponować Państwu przejażdżkę uznamskim tramwajem ( "retro" autobusik). Swoją podróż rozpoczynamy na Promenadzie w Świnoujściu i kierujemy się do dawnego przejścia granicznego w Garz a dalej przez malowniczą stronę wyspy Uznam: dzikie łąki,i lasy, jeziora i zatoczki by dotrzeć do niemieckiego uzdrowiska Bansin.

Pragniemy pokazać Państwu, iż wyspa Uznam to nie tylko plaża i promenada. Wyspa Uznam posiada również urokliwe zakątki, sielski klimat, który zapewnia niezapomniane wrażenia. W czasie tej podróży opowiemy Państwu kilka ciekawostek o miejscowościach, przez które będziemy przejeżdżać (Świnoujście, Garz, Kamminke, Zirchow, Reetzow, Bansin) a także o Regionie Pomorza Przedniego. Wszystkie te informacje płyną z głośników zainstalowanych w Tramwaju.

W Bansin mają Państwo zaplanowany czas wolny ok. 3,5 godz., na indywidualne zwiedzanie miasteczka: spacer po promenadzie czy molo, lub drobne zakupy w pobliskim małym centrum handlowym. Przystanek w Bansin znajduje się w centrum uzdrowiska, na dużym parkingu Seepark. W pobliżu znajdują się sklepy Rewe, Tedi.

Po przerwie zapraszamy ponownie na pokład naszego Tramwaju by udać się w drogę powrotną do Świnoujścia.

Wycieczka trwa ok. 5 godz - przejazd wraz z czasem wolnym.

Przystanek początkowy znajduje się w Świnoujściu przy Promenadzie, ul. Żeromskiego 79, vis a vis Galerii PROMENADA, róg ulicy Żeromskiego i Powstańców Śląskich.Wycieczka odbywa się we wtorki i soboty, odjazd godz.: 9:15, powrót do Świnoujścia ok godz.: 14:30.

Zaleca się wcześniejszą rezerwację miejsc pod nr tel.: +48 608 35 42 95 , +49 1731526556

Serdecznie zapraszamy!

Przejazdy kolejkami


Świnoujście

Świnoujście

Sprawdź
Międzyzdroje

Międzyzdroje

Sprawdź
Wyspa Wolin

Wyspa Wolin

Sprawdź
Dziwnów

Dziwnów

Sprawdź
Ahlbeck

Ahlbeck

Sprawdź
Heringsdorf

Heringsdorf

Sprawdź
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.
Realizacja: blauge